"UNIQUE" - Број 4

Четврти број школских новина

Уредници: Магдалена Матић, Милош Јанковић, Данко Поповић.

Дизајн: Милош Јанковић, Данко Поповић

Репортери: Јелена Тешић, Ивана Лукић, Тамара Мијаиловић, Јана Грбић, Валерија Мандић, Анђела Средојевић, Наташа Васиљевић, Стефан Тадић.

"UNIQUE" - Број 3

Трећи број школских новина

Уредници: Магдалена Матић, Милош Јанковић, Јелена Тешић, Адријана Гајић.

Репортери: Александар Деспотовић, Арсен Ђурђев, Бојана Ђукић, Ђорђе Средојевић, Игор Гошић, Аманда Алимановић, Љубица Пајић, Ђорђе Павловић, Стефан Маринковић, Валерија Мандић, Андреа Симић, Данко Поповић, Маријана Вучетић, Наташа Васиљевић, Стефан Тадић.

"UNIQUE" - Број 1

Средњошколски лист "UNIQUE" почео је са радом у Јуну 2015. године. Први број садржи теме из различитих области попут науке, спорта. Ту је и велики број интервјуа, али и занимљивих појединости које не можете чути сваког дана.

Први број бројао је 10 репортера: Адријана Гајић, Арсен Ђурђев, Ђорђе Средојевић, Игор ГошићЈелена Тешић, Љубица ПајићМагдалена Матић, Милена ПетровићМилош Јанковић, Стефан Маринковић.

Новине уређују: Адријана Гајић, Јелена Тешић, Магдалена Матић, Милош Јанковић.
Илустратор: Александар Деспотовић.
Дизајн: Адријана Гајић, Јелена Тешић.

Напомена: Након што је материјал за излазак првог броја већ био припремљен, добили смо сазнање да су Никола Грујичић и Светислав Филиповић, ученици одељења 42 смера електротехничар рачунара, освојили прво место у категорији Специјалне награде за рад из информатике на Републичкој смотри талената, одржаној 6.јуна 2015. у Београду. Како овај вредан резултат није стигао на време за први број, биће уврштен у рубрику такмичења за наредну школску годину.

"UNIQUE" - Број 2

Други број средњошколског листа "UNIQUE" посвећен је прослави 50. година рада средње школе у Крупњу. Поред тема везаних за прославу 50. година рада ту су и интервјуи са нашим професорима као и са бившим ученицима наше школе, а ту су и интервјуи са запосленима који своје послове обављају већ дужи низ година. У нашем листу постоје и репортаже о разним поучним темама и много других текстова о дешавањима у нашој школи и граду.

Новине тренутно броје 18 репортера: Адријана Гајић, Аманда Алимановић, Андреа СимићАрсен Ђурђев, Бојана ЂукићВалерија МандићЂорђе Средојевић, Игор Гошић, Јелена ЛукићЈелена Тешић, Љубица ПајићМагдалена Матић, Маријана Вучетић, Милица ЈаковљевићМилош Јанковић, Наташа ВасиљевићСтефан Маринковић, Стефан Тадић.

Новине уређују: Адријана Гајић, Јелена Тешић, Магдалена Матић, Милош Јанковић.

Илустратор: Александар Деспотовић.

Дизајн: Магдалена Матић, Милош Јанковић.