Редни број

Име и презиме/назив

руковаоца односно обрађивача

Адреса/седиште руковаоца односно обрађивача Име и презиме лица за заштиту података Адреса лица за заштиту података Имејл лица за заштиту података Број телефона лица за заштиту података
1. Средња школа Крупањ, улица Вука Караџића 16

Јелена Галонић-Дамњановић

Фрикос - донација

Предузеће Фрикос из Мојковића је једно  међу ретким које континуирано показује да има разумевања за различите потребе Средње школе у Крупњу. После прошлогодишње донације врло вредних књига за школску библиотеку ове године су представници предузећа школи уручили виталну опрему за машинску радионицу и демонстрирали како она ради, поручујући на тај начин да ученици не само да могу рачунати на место за стручну праксу, и у школи и у предузећу, сигуран и одлично плаћен посао него и на стално настојање за побољшањем услова за образовање.